Sanal Santral Avantajları Nedir?

Reklam

Sanal Santral Nedir?
Sanal Santral, eski tip fiziki telefon santrallerinin konumunu alan, sanallaştırma teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni kuşak telefon santralidir.

Sanal Santral Kullanmanın Avantajları Nelerdir?
Eski tip telefon santralleri hantal, kablo karmaşıklığı içerisinde, kesintisiz güç kaynağı yahut jenaratöre bağımlı, şişmek için ilave kart gerektiren ve yüksek bakım maliyetleri gerektirirdi. Sanal santrallerde bunların hiç birine lüzum yoktur.

Sanal santral teknolojiktir. Yani haberleşme alt yapınızı yeni kuşak haberleşme teknolojileriyle güncellemenizi sağlar. Sanal santral, yazılımsal bir telefon santralidir. Dolayısıyla teknolojik sistemlerle tüketimi basittir. Sanal santralleri 0850 ‘li numara veya coğrafi voip numaralarıyla kullanabilmeniz mümkün. Santral senaryoları gelişmiştir. İstediğiniz IVR (Sesli Karşılama Robotu) senaryosunu uygulayabilirsiniz.

Sanal santral esnektir. Yani tek bir bulut santralle çok sayıda şubenizi tek bir çatıda toplayabilir. Şubeler arası iletişimin maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz. Farklı şubeler güya tıpkı ofisteymiş gibi birbirlerine davet transfer edebilir, bedava görüşebilirler.

Sanal santralde şişmek basittir. Her bir ip telefon bir içsel manasına gelir.

Sanal santraliniz varsa taşınmak çok basittir. Santralinizi taşımanız gerekmez. İnternetin olduğu her yer ofisinizdir.

Sanal santral birkaç dakikada hazır duruma gelir. Fiziksel kurulum gerektirmediği için birkaç dakikada kullanmaya başlamak mümkündür.

Sanal santralde ilk yatırım maliyeti yoktur. Kurulum gerektirmediği için kurulum maliyeti ödemezsiniz.

Sanal santral hesaplıdır. Hem konuşma maliyetlerinizi üstelik santral maliyetleri hesaplıdır.

Sanal santral güvenlidir. Bulutsantralim, ilerlemiş bulut teknolojisiyle milletlerarası standartlarda güvenliğe sahiptir.

Sanal santralde bakım, güncelleme ve dayanak bedavadır. Diğer santraller gibi aylık/yıllık dayanak ücreti ödemezsiniz.

Sanal santraller 3.parti yazılımlarla kolaylıkla entegre olur. Bulutsantralim türlü CRM ve e-ticaret platformlarıyla entegre durumdadır. Kullandığınız CRM, ERP v.b yazılımları kolaylıkla Bulutsantralim ile entegre edebilirsiniz. Entegrasyonlarımız sayfasını görüşme ederek daha ayrıntılı bilgi temin edebilirsiniz.

admin

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir